Veido priežiūra: kada reikalinga kosmetologė?

veido procedurosKasdiene veido priežiūra užsiima ne tik daugelis pasaulio moterų, neretai ir vyrai mėgsta puoselėti savo grožį ir rūpintis, kad jų veido oda būtų graži ir sveika. Tam ne visuomet reikalinga kosmetologė, mat daugeli kasdienių veido priežiūros procedūrų galima atlikti ir namuose.

Visgi, smalsios moterys eksperimentuoja vis dažniau, o grožio industrijoje kasmet atsiranda naujos galimybės, tad natūraliai ir eksperimentų daugėja. Kad smalsumas nebūtų pražūtingas, specialistai pataria nebandyti kiekvienos grožio procedūros namuose, mat yra tokių atvejų, kuomet per nežinojimą galite pažeisti odą ar kitaip padaryti negrįžtamą poveikį.

Štai nedidelė atmintinė, kurios veido procedūros turėtų būti atliekamos tik profesionalų,  o ne mėgėjiškai bandomos namuose:

  1. Cheminis veido valymas. Nors dažnai kalbama, jog veido valymo procedūras galima atlikti namuose, reikia tinkamai žinoti, kada paprastas veido valymas baigiasi ir prasideda specialios, žinių ir  įgūdžių reikalaujančios procedūros. Cheminis veido valymas – viena iš tokių. Mat čia procedūros ir  etapai atliekami naudojant specialias chemines medžiagas. Dažniausiai šios medžiagos gali veikti alergiškai ir toli gražu nėra tinkančios visiems odos tipams. Todėl jokiu būdu nepatariama namuose bandyti tokio tipo procedūrų, jei nenorite vėliau atsidurti ne kosmetologės, o alergologo kabinete.
  2. Giluminis veido valymas. Dažnai problemų turinčios moterys dėl veido tobulinimo ieško pagalbos specialistų kabinetuose. Tokiais atvejais ir taikomas giluminis veido valymas bei mezoterapija. Šių procedūrų nepatariama atlikti namuose, nes netyčia galite paveikti odą ir jos ląsteles, šios ims alergizuoti ir gali pasireikšti ne itin malonus poveikis. Tiesa, kad giluminis valymas gali būti atliekamas ne tik su ultragarso aparatu, tačiau net ir metodų su cheminiais šveitikliais ir kitomis priemonėmis nebandykite vienos namuose.
  3. Termoliftingas. Radijo bangomis odos ląstelių skatinimą gali atlikti tik tam pasiruošusi kosmetologė profesionaliame grožio procedūrų salone. . Dažniausiai tai nuo metų sustangrėjusios ir raukšlėmis pasipuošusios odos valymo ir aktyvinimo procedūra, kurios rezultatus klientės gali pamatyti jau po kelių valandų. Ši procedūra giliai paveikia odos ląsteles, todėl taip pat privalo būti atliekama tik leidus odos specialistui.
  4. Zonų masažas. Norinčioms atsipalaiduoti ir pasimėgauti veido procedūrų malonumais, specialistai pataria išbandyti 5 veido zonų masažą. Tai procedūra, padedanti malšinti įtampa, padedanti atsikratyti streso, kenksmingų medžiagų, galvos skausmo. 5 zonos tai: kaklas, veidas, galva, pečiai ir žąstai.  Šias penkias zonas profesionaliai masažuoja kosmetologė ar kitas specialistas. Taip odos ląstelės pradeda geriau veikti, atsipalaiduoja,  įgauna daugiau elastingumo, veidas išsilygina.