Veido kaukės namuose

veido kaukeKasdienė veido priežiūra nėra tokia sudėtinga, jei imate ją propaguoti namuose. Nereikia būti dideliu specialistu, kad išmanytum, kokios veido procedūros tinka Jums ir Jūsų odai. Ne tik internete, bet ir įvairiuose leidiniuose galite rasti pakankamai nemažai informacijos, kurio padėtų pasirūpinti tinkamomis veido procedūromis namuose.

Kone populiariausia ir paprasčiausia veido priežiūros patirtis – veido kaukės iš įvairių produktų. Tai  tarsi nedidelė spa procedūra, kurios metu veido oda išsivalo, yra praturtinama naudingomis medžiagomis, sustiprinama ir atgaivinama. Norite išbandyti namuose? Štai keletas paprastų būdų, kuriuos galite išbandyti.

  • Grietinės. Ant veido užtepkite storą grietinės sluoksnį. Palaikykite 20-30 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Nusausinkite odą ir ištepkite neriebiu veido kremu. Ši veido kaukė puikiai padeda atsikratyti odos riebumo, subalansuoja odos tonusą, veikia gaivinančiai ir maitinančiai.
  • Obuolių. Smulkiai supjaustytą ir nuluptą obuolį reikia kelias minutes pavirti su neriebia grietinėle arba pienu. Gautą šiltą masę reikia užtepti ant veido ir palaikyti 20 minučių. Tokio tipo procedūrą galite atlikti namuose reguliariai, nes ji tinka įvairiems odos tipams.
  • Kiaušinio. Jau nuo seno įrodyta, jog kiaušinio tryniai yra gausūs maitinančių ir gerų medžiagų, todėl jie dažnai naudojami ne tik veido, bet ir plaukų ar kitų kūno vietų procedūroms. Norėdami pasigaminti maitinančią kiaušinio kaukę, vieną kiaušinio trynį sumaišykite su valgomuoju šaukštu medaus ir gautą kaukę užtepkite ant veido. Po 15 ar 20 minučių nuplaukite ir pastebėsite, kad oda tapo gaivesnė, ne tokia sausa ir nešerpetoja.
  • Persikų. Vieną minkštą persiką sutrinkite iki skystos masės ir užtepusios ant veido palaikykite 20 minučių. Nors atrodo, kad tai ypač lengva procedūra, nepatikėsite, kaip tai efektyvu. Šios veido kaukės tipas ypač patinka moterims, turinčioms labai sausą ir nualintą odą. Tokia procedūra namuose suteikia odai elastingumo, efektyviai šalina raukšles, maitina.
  • Aliejaus. Alyvuogių aliejus ypač vertinamas kūno procedūrų pagalbininkas. Norėdamos atgaivinti sausą odą ir išlyginti raukšles, be didelio vargo namuose galite pasigaminti puikią alyvuogių aliejaus ir  medaus veido kaukę. Lygiomis dalimis sumaišykite abu ingredientus ir 15 minučių užtepkite ant veido.
  • Mielių. Puikios veido kaukės iš mielių, tinka šiek tiek problematiškiems sodos tipas. Tinkamai paruošta kaukė veikia kaip profilaktinis veido valymas ir odai suteikia elastingumo bei švelnumo, pašalina negyvas veido ląsteles ir atgaivina poras. Tereikia puse pakelio šviežių mielių sumaišyti su dviem  valgomaisiais šaukštais pieno ir vientisą masę ištepti ant viso kūno. Kai kaukė sudžius, nuplaukite ir džiaukitės švelnia oda.