Veido kaukės: kokia išsirinkti?

veido kaukesKad Jūsų oda kasdien atrodytų sveikai, O Jūs jaustumėtės gerai, privalu odą kasdien prižiūrėti ir ja tinkamai rūpintis. Tam dažniausiai reikalingos kasdienės veido procedūros, tokios kaip prausimas ir šveitimai, o taip pat prie tinkamos priežiūros retkarčiais turėtų prisidėti ir profesionali kosmetologė, kuri patartų, kokių profesionalių procedūrų būtent Jūsų veido odai gali prireikti.

Kone populiariausias būdas atgaivinti veido odą ir ją pamaitinti – veido kaukės. Tai toli gražu nėra kažkokia sudėtinga procedūra, ją lengvai galite daryti ir namuose. Tačiau svarbu žinoti, kokius metodus taikyti, mat veido kaukė turi atitikti esamą odos tipą.

Riebiai odai

 Jei Jūsų veido oda riebi – Jums reikalingos veido kaukės, padedančios atstatyti veido odos tonusą ir natūralią išvaizdą. Specialistai teigia, jog tam geriausiai padeda molis. Veido kaukė su moliu gali puikiai pašalinti riebalų perteklių. Be to tai priemonė, kuri ypač giliai įsiskverbia į odos sporas ir jas pravalo, taip pat nušveičia susikaupusias inkštirų viršūnėles ir detoksikuoja. Geroji molio savybė – skirtingai nei įvairūs riebiai odai skirti losjonai, molis nepalieka ant odos sausumo pojūčio.

 Sausai odai

Jeigu Jūsų veido oda pernelyg sausa, Jums tik drėkinamosios ir maitinančios veido kaukės. Labai svarbu, kad tinkama procedūra odos nepadengtų riebalais, o jai atšviežintų ir atnaujintų. Tam Jums geriausiai tiks ginkmedžio ar negyvosios jūros mineralų kaukės. Jos itin efektyviai veikia, o rezultatą pamatysite labai greitai. Svarbu, kad  veido kaukė sausai odai nebūtų per daug intensyvi. Ir nepiktnaudžiaukite laiku – tokiai odai pasirinkus tinkamą kaukę pakaks vos 10-15 minučių procedūros kartą per savaitę.

 Pavargusiai odai

Dažnai nuo įvairių stresų, temperatūros kaitos ar nuo amžiaus oda šiek tiek papilkėja, tampa suglebusi ir pavargusi. Tokiai odai atgaivinti ypač tiks šveičiamosios veido kaukės. Geriausiai rinktis kakavos ar vaisių pagrindo kaukes, kurios atjaunina odą ir suaktyvina pavargusias ląsteles. Išbandžiusitokio tipo procedūras ne tik džiaugsitės nušveista švytinčia oda, bet ir maloniu aromatu bei švelnumo pojūčiu.