Pati sau kosmetologė: grožio procedūros namuose

Kosmetologe VilniujeMoterų tokia jau prigimtis, kad nuolat norisi puoštis ir gražintis. Paklauskite bet kokios dailiosios lyties atstovės ir ji Jums pasakys, jog būti namuose ir mėgautis grožio procedūromis – jai puikiausia atgaiva. Daugelis moterų mėgsta atrasti laiko sau ir pasilepinti veido kaukėmis, pedikiūru, kūno šveitimu ir tapti sau kosmetologė bei visažistė. Jei ir Jūs nusprendėte žvarboką rudens vakarą praskaidrinti moterišku kūno puoselėjimu, štai keletas paprastų patarimų.

Pasijuskite kaip spa centre

Visų pirma, kad pajustumėte tikrą procedūrų poveikį ir tinkamai atsipalaiduotumėte, pravartu šiek tiek pasirūpinti jaukia aplinka ir nusiteikimu. Palepinkite save geromis emocijomis: užsidekite kelias žvakes, pasileiskite relaksacinę muziką, pasirūpinkite rytietiškais kvapais. Pastebėsite, jog nusiteikimas ateis kaip mat.

Atgaiva veidui

Kone geriausiai atpalaiduoja veido procedūros. Jas namuose pasiruošti itin paprasta. Prisipilkite šiltą vonią, įmeskite ten keletą druskų kamuoliukų ir pasirūpinkite švelniomis putomis. Lįskite pagulėti ir atsipalaiduoti, tegu veidas natūraliai pabringsta. Tuomet galite pasiruošti atgaivą veidui. Jums tereikės lengvai apruošiamos veido kaukės, kurią galite pasigaminti iš minkštų namuose turimų vaisių, grietinės ar medaus. Pagulėkite keliolika minučių tokioje ramybėje ir pasijusite tarsi danguje.

Dėmesys rankoms

Kai šiek tiek atsipalaidavote, pats laikas pasirūpinti dar viena jautria odos vieta – rankomis. Tai taip pat visai nesudėtinga. Prisiminkite, kaip tai atlieka Jūsų kosmetologė. Tereikia pasiruošti parafino voneles,  įlašinti šiek tiek eterinio aliejaus ir palaikyti rankas po truputį masažuojant su druska ar šiurkštesne šluoste. Rankos įgaus minkštumo ir atsikratys negyvų ląstelių, tuojau pat pajusite lengvumą ir  švelnumą.

Padėka pėdoms

Pėdos – dažniausiai kenčiančios ir gana retai puoselėjamos kūno vietos. Kiekviena kosmetologė Jums pasakys, jog tai vieta, kuria būtina pasirūpinti. Namuose tai galite padaryti be didelio vargo ar kokių papildomų priemonių. Geriausiai pėdas atpalaiduosite pasirūpinusios tinkamais prisilietimais. Išmasažuokite savo pėdas ir nuimkite nuo jų susikaupusį stresą bei neigiamas emocijas. Prieš tai patartina kojas palaikyti šiltoje vonelėje ir nušveisti negyvas ląsteles.