Odai į pagalbą su mezoterapija

mezoterapijaDaugelyje šalies grožio salonų vis labiau populiarėja viena naujausių ir šiuolaikiškiausių veido priežiūros procedūrų – mezoterapija. Tai šiuolaikinis metodas, kuris pasirūpina konkrečiomis problemiškomis veido vietomis. Tai reiškia, jog gydymas  ir veido valymas geriausiai  atliekama ne bet kur, o tik reikalingose vietose, todėl rezultatas ypač efektyvus.

Kaip tai veikia?

Daugiausiai mezoterapija vertinama todėl, jog tai ypač efektyvus ir švelnus metodas. Šios veido procedūros metu neinvaziniu būdu oda praturtina reikalingomis naudingomis medžiagomis. Medžiagos mikroinjekcijų pagalba įvedamos į vidurinį odos sluoksnį, todėl procedūra yra neskausminga ir smarkiai nepažeidžia odos. Priklausomai nuo to, kokios pagalbos Jūsų odai reikia, priklauso injekcijos mišinys ir sudėtys. Dažniausiai atliekamos procedūros su mineralinėmis medžiagomis, haliuronu, amino rūgštimis, kofermentais, augaliniais ekstraktais, antioksidantais, lipolitikais, homeopatinėmis medžiagomis.

Kam to reikia?

 Mezoterapija puikiai padeda odai atsigauti, pasveikti ir įveikti įvairius sunkumus, tiek susijusius su odos susirgimais, tiek su metų laikų ar patalpų temperatūra. Dažniausiai šią procedūrą patartina taikyti, norint įveikti:

– odo senėjimą,

– randus ir raukšles,

– dvigubą pagurklį,

– celiulitą ir strijas

– odos išsausėjimą,

– odos papilkėjimą,

– elastingumo praradimą,

– maišelius po akimis,

– patamsėjusius paakius,

 Dažniausiai šias procedūras reikia atlikinėti reguliariai. Jei norite profilaktiškai prižiūrėti odą,  užteks apsilankyti pas kosmetologę vos kartą per mėnesį, tačiau jei siekiate išsigyti odos nelygumus ar kitus sutrikimus – geriausia procedūrą kartoti bent kartą į 10 dienų. Taip greitai pajusite poveikį, o  oda spės įsisavinti naudingas medžiagas ir pradės po truputį dažniau pati veikti.

 Kam tinka?

Nors atrodo, kad mezoterapijos procedūros itin paprastos ir turėtų tikti visiems, iš tiesų bandyti kantrybės su adatomis atliekamomis procedūromis – nevalia. Dažniausiai prieš tokias terapijas privalu apsilankyti pas dermatologą ir išaiškinti, ar ši procedūra Jums tinkama. Mat nėščioms, ūminėmis odos ligomis sergančiomis, kraujo krešėjimo problemomis besiskundžiančiomis ar neseniai operacijas  ištvėrusioms moterims šios procedūros negali būti taikomos.