Depiliacija: bandyti namuose ar kreiptis į specialistą?

depiliacijaKasdienis moterų rūpestis – depiliacija. Kiekviena, norinti atrodyti ir jaustis puikiai dailiosios lyties atstovė kasdien rūpinasi savo oda ir švelniu moteriškumu. Tam reikalinga nuolatinė kūno priežiūra, tinkamos procedūros bei priemonės. Depiliacija – viena iš tokių, kasdien priverčianti susikaupti didžiąją dalį moterų.

Turbūt ne viena mergina ar moteris yra išbandžiusi net kelis depiliacijos tipus ar kitus plaukelių šalinimo būdus. Kai kurios tuo mieliau užsiima namuose, kitos patiki savo švelnumą ir saugumą į profesionalų rankas. Kaip nuspręsti, kada reikia eiti pas specialistą, o kada galima pasirūpinti savo grožiu pačiai? Specialistai pataria – viskas priklauso nuo pasirinkto depiliavimo būdo.

  • Skustuvas. Plaukelių depiliacija skustuvu – daugelio moterų kasdienė procedūra. Deja, pradėjus plaukelius šalinti šiuo būdu kitaip ir būti negali, mat nuskusti plaukeliai itin greitai atauga. Šią procedūrą lengvai galite atlinki ir namuose, jai tikrai nereikia specialisto pagalbos. Jums tereikia atminti, kad geriausiai skusti plaukelius duše ar vonioje, o po procedūros reikia odą numalšinti kremu po skutimosi.
  • Pincetas. Kai kurios moterys naudoja pincetą norėdamos pašalinti nereikalingus pavienius plaukelius nuo įvairių vietų: antakių, smakro, virš lūpos, aplink spenelius. Nors galima pagalvoti, kad tokia procedūra iš tiesų paprasta, net šalinant plaukelius nuo antakių pravartu kreiptis į specialistą, kuris iš šono mato antakių formą ir gali ją suformuoti tinkamai ir simetriškai.
  • Vaškas. Moterims, norinčioms ilgesnio depiliacijos poveikio, pravartu rinktis plaukelių šalinimą karštu arba šaltu vašku. Tai dažniausiai tinka depiliuojant kojas, rankas ar bikini zoną, taip pat sritį virš viršutinės lūpos.  ši procedūra reikalauja susikaupimo ir kruopštumo, todėl ją geriausiai atliks tai išmanantis specialistas. Ne tik todėl, kad galėtumėte procedūrą atlikti iki galo, mat ji gana skausminga ir gali kilti noras viską mesti vos įpusėjus, bet ir todėl, kad procedūrai reikalingas kokybiškas ir brangus vaškas, kuris nesukeltų alergijos sudirgintai odai.
  • Vaško pleistrai. Profesionalių vaško depiliavimo procedūrų alternatyva namuose gali tapti kiek paprastesnė depiliacija vaško pleistrais. Čia svarbiausia tinkamai pasirinkti depiliavimo vietą – idealiausiai tinka nedideli plotai. Kadangi tiek vašku, tiek vaško pleistrais, plaukeliai pašalinami su svogūnėliais, procedūros poveikis taip pat išlieka net kelias savaites.
  • Kremas arba putos. Tai mažiausiai skausminga depiliavimo procedūra, savo rezultatais stebinanti moteris. Be jokio skausmo galite pašalinti plaukelius ilgesniam laikui nei skutimo metu. Tad ši procedūra puikiai tiks nedidelei depiliacijai namuose, kuomet reikia pašalinti kojų, rankų ar bikini zonos plaukelius. Tačiau specialistai įspėja, jog depiliuojami preparatai yra gana kenksmingi, mat juose yra cheminių medžiagų, todėl net jei tokio tipo depiliacija Jus tenkina ir džiugina, pravartu jos per dažnai nepraktikuoti.